Якщо силовий агрегат не запускається, спочатку слід перевірити стан запобіжників. Швидше за все, вони перегоріли, що може статися через тривалу роботу електродвигуна під високим навантаженням. Також причиною може бути вихід із ладу автоматичного вимикача. В обох випадках необхідно замінити несправні елементи.
Перегрів при низьких навантаженнях:
Ще одна поширена несправність асинхронних двигунів – перегрів навіть при роботі під невисоким навантаженням. У цьому випадку необхідно оглянути систему вентиляції, яка, швидше за все, засмічена і потребує ретельного очищення.
Також слід виміряти напругу на виводах двигуна. Можливо, воно надто низьке, що спричиняє перевантаження по струму та нагрівання. Потрібно підняти рівень напруги до номінального значення.
Шум та мимовільне відключення:
Якщо двигун сильно гуде і постійно мимоволі відключається, потрібно перевірити обмотку. Найімовірніше, сталося виткове замикання. У цьому випадку необхідно визначити місце пошкодження та перемотати обмотку.
Перегрів ротора та статора:
Іноді ротор та статор двигуна сильно перегріваються, а частота його обертання помітно зменшується порівняно з номінальними значеннями. Це може відбуватися через забруднення та корозію контактів у ланцюзі ротора. Потрібно знайти проблемне з’єднання та перепаяти його заново.
Довіряти ремонт обладнання найкраще професіоналам.
Ви можете звернутися до нашої компанії для перемотування електродвигунів: ми працюємо в цій галузі вже багато років та гарантуємо високу якість послуг.